VI edycja Konkursu Młody Ekonomista

środa 2.11.2016

post_rozpoczecie_KME_V-840x340Towarzystwo Ekonomistów Polskich zaprasza wszystkich studentów, którzy nie ukończyli 26 lat do udziału w VI edycji Konkursu Młody Ekonomista. Konkurs ma na celu wspieranie rozwoju ambitnych, utalentowanych i wyróżniających się wiedzą ekonomiczną młodych ludzi. Udział w Konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. Termin składania prac mija 16 listopada 2016 o godzinie 24.00. Ogłoszenie nazwisk laureatów i autorów wyróżnionych prac nastąpi 14 grudnia 2016.  Kapituła Konkursu wyłoni 3 Laureatów oraz do 10 osób wyróżnionych. Laureaci Konkursu otrzymują nagrody: I nagroda: 6 000 zł, II nagroda: 4 000 zł, III nagroda: 3 000 zł. Ponadto wszyscy nagrodzeni Laureaci i Wyróżnieni otrzymają nagrody w postaci zestawu publikacji ekonomicznych oraz dyplomy i recenzje prac, napisane przez Członków Kapituły Konkursu.Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie Organizatorów.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych do uczestnictwa w Konkursie.