Prezes NBP na WNE SGGW

środa 27.03.2013

26 marca br. odbyło się XXXVIII spotkanie Międzyuczelnianego Klubu Profesorskiego „Dla Rolnictwa i Wsi”. Prelegentem był prof. dr hab. Marek Belka, Prezes Narodowego Banku Polskiego, który przedstawił referat pt.: ”Znaczenie waluty polskiej – wczoraj, dziś, jutro”.

Spotkanie zorganizowane przez Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW, miało charakter otwarty oraz spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Spotkanie poprowadził Prorektor ds. Dydaktyki prof. dr hab. Bogdan Klepacki. W wydarzeniu brali udział: Rektor prof. dr hab. Alojzy Szymański, Prorektor ds. Rozwoju prof. dr hab. Wiesław Bielawski, Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. Jan Niemiec, Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Marek S. Szyndel.