PAX – wymiana akademicka w semestrze letnim 2017 – APLIKUJ w BWM do 7.10.2016 !

środa 5.10.2016
Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza do wzięcia udziału w programie wymiany akademickiej PAX pomiędzy SGGW w Warszawie a National Chung Hsing University w Taichung na Tajwanie, w semestrze letnim roku 2016/2017!
PAX to program wymiany studentów I i II stopnia studiów w ramach umowy pomiędzy Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i National Chung Hsing University w Taichung na Tajwanie, oferujący semestralny program dydaktyczny. W ramach programu PAX uczestnicy mają zapewnione darmowe zakwaterowanie oraz stypendium stanowiące ekwiwalent 250USD/mc wypłacane w lokalnej walucie.Więcej szczegółów dotyczących programu znajduje się na stronie internetowej Uczelni w zakładce „Aktualności”.