Konferencja Naukowa „Rynki finansowo-ubezpieczeniowe na tle kryzysów gospodarczo-społecznych” z cyklu: OBSZAR POLSKI EUROPEJSKIEGO RYNKU UBEZPIECZEŃ A.D. 2016.

piątek 21.10.2016

Miło nam poinformować, iż w dniu 16 listopada 2016 roku odbędzie się Konferencja Naukowa, organizowana przez Izbę Gospodarczą Ubezpieczeń i Obsługi Ryzyka w Warszawie wraz ze współorganizatorami Wydziałem Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie, Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z cyklu: OBSZAR POLSKI EUROPEJSKIEGO RYNKU UBEZPIECZEŃ A.D. 2016 na temat „Rynki finansowo-ubezpieczeniowe na tle kryzysów gospodarczo-społecznych”. Miejsce konferencji: Wydział Zarządzania UW, ul. Szturmowa 3.  Konferencja rozpoczyna się o godzinie 10.00,  podsumowanie i zakończenie obrad planowane jest na godzinę 16.30.