Absolwentki WNE SGGW laureatkami XI edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki

wtorek 10.12.2013

Absolwentki Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW zostały laureatkami XI edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.  Trzecią nagrodę w konkursie otrzymała Pani Dorota Rymarczyk za pracę magisterską pt. „Turystyka uzdrowiskowa jako jeden z wiodących produktów polskiego przemysłu turystycznego na przykładzie wybranych uzdrowisk nizinnych” napisaną pod kierunkiem dr inż. Katarzyny Karbowiak. Wyróżnienie Dyplomem przyznano Pani Oldze Sawickiej za pracę magisterską pt. „Możliwości rozwoju slowtourism na Warmii” napisaną pod kierunkiem dr Macieja Stawickiego. Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom odbyła się w dniu 28 listopada 2013 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.