Zmarł prof. dr hab. Zygmunt Przychodzeń

poniedziałek 11.04.2016

nekrolog PrzychodzeńZ głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 kwietnia 2016 roku zmarł

Prof. dr hab. Zygmunt Józef Przychodzeń

Emerytowany wieloletni nauczyciel akademicki Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego. Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych w latach 2006-2008 Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Kierownik Katedry Nauk Humanistycznych w latach 1979-1987 oraz 1991-1996.Członek wielu towarzystw naukowych. Autor licznych publikacji naukowych. Odznaczony m. in.: Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Złotą Odznaką Honorową „Za Zasługi dla SGGW”, Zasłużony Pracownik Rolnictwa, Medal Złoty za Długoletnią Służbę.