Praktyki w Studenckim Zespole Promocji Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW i w Spółce Aspiro (mBanku)

piątek 21.10.2016

Zapraszamy studentów II roku studiów licencjackich z kierunku Ekonomia, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Logistyka oraz Turystyka i Rekreacja na praktyki instytucjonalne. Praktyki odbywają się w trakcie roku akademickiego i obejmują praktykę w Studenckim Zespole Promocji Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz w Spółce Aspiro (spółka Aspiro jest częścią grupy BRE Banku, powstała z połączenia całej sieci sprzedaży mBanku oraz części sieci MultiBanku). Praktyki dają możliwość zdobycia doświadczenia w obu instytucjach jednocześnie.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres promocjawne@sggw.pl do 28.10.2016.

Dr inż. Elżbieta Kacperska

Pełnomocnik Dziekana ds. Promocji i Współpracy ze Szkołami Średnimi